< >

Mølnbakken 76

Butikk- og kontorareal til leie. Salg av eiendommen kan vurderes.

Adresse: Mølnbakken 76
Type lokale: Kontorlokale
Eieform: Selveier
Bruttoareal: 416 m2
Bruttoareal fra: 416 m2
Martin Tjærandsen
Eiendomsmegler MNEF, Partner
Telefon: 90 10 10 34
Christoffer Bølgen Johnsen
Eiendomsmegler MNEF
Telefon: 92 07 21 00

Adresse


Mølnbakken 76 8050 Tverlandet

Matrikkel


Gnr. 70 bnr. 498 i Bodø kommune

Fasiliteter


Kontorareal/ næringsareal med god adkomst, samt god parkering. Arealet har tidligere vært benyttet av Bodø kommune familiekontor og har en fin standard.

Beliggenhet


Praktisk beliggenhet på Tverlandet med kort avstand til Riksvei 80, som gir enkel tilgang til både Bodø og nærliggende områder. I nærheten finner du Rema 1000, Tverlandet bo- og servicesenter, en frisørsalong og kort vei til Tverlandet handelspark, som tilbyr et variert utvalg av butikker og tjenester.

Nærområdet


Bolig- og næringsområde med ovennevnte bedrifter og virksomheter.

Eiendommens historie


Bodø kommune familiesenter er der pr i dag

Oppvarming


Elektrisk oppvarming. Fordeles med brøk i forhold til leid areal

Parkering / Garasje


Parkering langs gate eller offentlig parkering

Ledig


Leidig medio august.

Leieperiode


Utleier er åpen for forslag.

Partenes oppsigelsesadgang


Avhenger av leieperiode.

Husleie


På forespørsel.

Tillegg til husleie


Felleskostnader og energi.

Energiforbruk og energimerking


Eiendommen er ikke energimerket.

Diverse


Eier vurderer salg av eiendommen. Ta kontakt med megler for nærmere info.

Lov om hvitvasking


I henhold til lov om hvitvasking og terrorfinansiering har megler plikt til å gjennomføre kontrolltiltak ovenfor kunder. Dette innebærer å bekrefte kunders identitet på bakgrunn av fremvist gyldig legitimasjon. Videre innebærer det å få bekreftet identiteten til eventuelle reelle rettighetshavere, og å innhente opplysninger om kundeforholdets formål. Kjøpers innbetaling skal foretas fra norsk bank/finansinstitusjon. Selgers oppgjør vil skje til konto i norsk bank/finansinstitusjon. Dersom megler får mistanke om brudd på hvitvaskingsreglementet i forbindelse med en eiendomshandel, og han ikke klarer å få avkreftet denne mistanke, har han plikt til å rapportere dette til Økokrim. Melding sendes Økokrim uten at partene varsles. Megler kan i enkelte tilfeller også ha plikt til å stanse gjennomføring av handelen.

Kostnader

Omkostninger ——————————————————– 0,- (Totalpris inkl. omkostninger) NB: Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses ett pantedokument og at eiendommen selges til prisantydning.